Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну пошту, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю дамо Вам відповідь!

Яким нареченим підійдуть короткі весільні плаття

2018-10-31 11:35:36

День весілля – важлива подія для кожної дівчини. В цей день наречена має почувати себе особливою та неймовірно привабливою. Тому важливо зважено підійти до вибору вбрання. Цікавим модним трендом сьогодні є короткі весільні плаття. Весільні сукні з короткою довжиною ідеально вписуються у формат тематичного свята або весілля на березі моря. А молоді, що обрали таку модель на головний день свого життя, впевнено заявляють про неймовірні відчуття та безліч переваг.

Коротке весільне плаття: особливості фасону

Помилково вважати короткими сукнями лише моделі у стилі міні. Сьогодні існує безліч варіантів з різною довжиною. Вбрання до колін, нижче колін або зі скошеним подолом відноситься до поняття «коротких суконь». Весільні плаття відповідають модним тенденціям сучасності, тому тут можна зустріти моделі у стилі ампір, вбрання з асиметричним низом, вишивкою або з відкритим декольте. Водночас всі речі діляться відповідно до силуету.

короткі весільні сукні фото

  • Принцеса. Особливість цього типу в пишній спідниці. Ідеально підходить для наречених, що мріють про казкове свято. Не даремно назва обрису розкриває характер весільного плаття.
  • А-силует. Вважається оптимальним варіантом для будь-якої молодої, розкриваючи весь потенціал та вигідно підкреслюючи фігуру.
  • Русалка. Навіть такий хитромудрий та складний обрис можна зустріти серед коротких моделей. Це є гарний спосіб підкреслити ідеальну струнку фігуру.
  • Прямий крій. Візуально подовжує стан, тому має попит серед невисоких дівчат.

Цікаво, що короткі весільні сукні обирають навіть вагітні. Образ майбутньої мами від цього не страждає. Натомість з’являється грайливість та легкість силуету. 

Безумовні переваги короткої весільної сукні

 коротке весільне плаття фото

Зазвичай короткі сукні обирають невисокі тендітні дівчата, які планують активно провести весільний день. Часто наречені серед класичних варіантів зупиняють свій вибір на вбранні з коротким низом, мотивуючи це низкою переваг.

  • Таке вбрання підкреслює молодість та легкість його володарки.
  • Завдяки короткій довжині у платті не так жарко.
  • Наречена застрахована від несподіваного псування подолу сукні.
  • Коротка модель дозволяє продемонструвати стрункі ноги та відвернути увагу від тих частин тіла, що є менш виграшними.

Отже, весільне плаття з короткою спідницею – додаткова можливість урізноманітнити свято та додати грайливості образу нареченої. А незабутні фото впродовж багатьох років будуть нагадувати про сміливе та нестандартне рішення.

Ми зберегли Ваше замовлення. Ви у будь-який час можете повернутись до оформлення

Оформити замовлення