Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну пошту, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю дамо Вам відповідь!

Вишиті весільні сукні в українському стилі

2018-11-08 10:55:08

Україна відома своїми глибокими коренями й традиціями. Сучасна молодь все частіше приваблюється ідеєю втілення цих звичаїв у повсякденне життя, особливо на свята. Тому не дивно, що великий попит мають автентичні весільні сукні. В українському стилі одруження – це вже не новина, а гарний звичай та колоритна святкова подія.

Найкращі весільні сукні – вишиванки!

Вишивка з давніх-давен вважається найпопулярнішою прикрасою вбрання. Розкішні весільні сукні з квітами в українському стилі черговий раз доводять, що весільні плаття з вишивкою є чудовим рішенням для урочистої події. Навіть більше, це ідеальний варіант для тих, хто бажає дотриматись народних традицій у найважливіший день свого життя.

Весільні вишиванки від салону «Іванна» - взірець гармонійного поєднання національних мотивів та модних тенденцій сучасності. Саме тому тут можна обрати сукні з урахуванням особливостей фігури та побажань нареченої.

 • Всі речі поділені на 4 великих групи в залежності від силуету.
 • Моделі розроблені таким чином, щоб демонструвати переваги фігури та приховувати недоліки.
 • Весільні плаття виконані у різних техніках вишивки, але об’єднує всі зразки легкість, ажурність та витонченість образу.
 • Сукні з рукавами мають досконалі візерунки, які додають ще більшої привабливості та досконалості обрису.
 • Різноманітне кольорове рішення дозволяє обрати саме той відтінок вбрання, що максимально влучно підкреслює риси молодої.

фото весільне плаття з вишивкою в українському стилі

Вишиті весільні сукні, представлені на сторінках сайту, акцентують на жіночність наречених та здатні досконало передати самобутність української культури.

Тут представлені вишиті весільні плаття у вишуканому стилі

У весільній сукні з українською вишивкою дівчина виглядає не лише святково, але й стильно. У сучасному світі моди етнічні узори – верхівка мистецтва в дизайні святкового вбрання. Тканини, прикрашені мережкою та квітами, вишиті корсети та елементи подолу – все це додає молодій вишуканості та казковості в день її весілля.

Ми пропонуємо весільні сукні різноманітних колекцій, починаючи з 2016 року. Всі моделі мають бездоганне виконання та власний стиль. Яку б річ Ви не обрали, вона буде природнім продовженням образу ніжної тендітної жінки. А якщо виникають труднощі, ми радо допоможемо обрати потрібну модель.

 • Силует. Перш за все ми радимо визначитись із силуетом. Саме це відправний пункт у світ весільних суконь. Для цього варто приміряти всі 4 варіанти, щоб візуально зробити вибір в сторону ідеального обрису.
 • Колір. Окрім класичного білого кольору існує кілька варіантів відтінків. Ніжні кремові ноти додають індивідуальності вбранню та водночас не суперечать характеру події.
 • Рукава. Великий асортимент дозволяє обрати сукню з короткими, довгими, приспущеними рукавами або ажурними квітами на плечах.
 • Шлейф. У нас представлені різноманітні весільні варіанти, в тому числі з довгим шлейфом, що дивовижно виглядає на фотографіях.

Бездоганні весільні сукні – гідна ціна

Для тих, хто планує взяти шлюб, важливим моментом є святкове вбрання. Адже гарно підібране плаття допомагає створити відповідний настрій та налаштувати на приємні враження. Ось чому важливо вдумливо обирати та придбавати лише найкраще вбрання для довгоочікуваного дня.

фото весільна сукня з вишивкою

Весільні сукні від «Іванни» - це ознака гарного смаку, витонченості й індивідуального стилю. Ми пропонуємо речі високої якості з гарними характеристиками.

 • Індивідуальні дизайни за власними лекалами.
 • Зручне та комфортне вбрання.
 • Використання практичних тканин, які не мнуться та мають мінімальну вагу.
 • Гарний крій з урахуванням анатомічних особливостей жінок.
 • Передбачені весільні сукні для вагітних.
 • Прийнятна вартість.

Стильне сучасне вбрання з елементами етнічних візерунків – гарантія красивого та пам’ятного дня. Завдяки великій кількості фото весільних суконь з вишивкою, Ви можете заздалегідь обрати або забронювати те плаття, що до душі.

Ми зберегли Ваше замовлення. Ви у будь-який час можете повернутись до оформлення

Оформити замовлення