Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну пошту, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю дамо Вам відповідь!

Princess

2017-09-13 09:19:17

Кому підходить? Фасон принцеса підходить практичним всім дівчатам середнього зросту, головне, правильно підібрати деталі весільного плаття (довжину, виріз, крій рукава, висоту талії і т.п.). Єдине, що дівчатам дуже маленького зросту варто віддати перевагу сукні з не сильно пишною спідницею, а дівчатам, схильним до повноти - краще навіть відмовитися від такого вбрання, тому що він зробить їх громіздкими.

Весільна сукня цього силуету завжди були популярні, адже це відмінний шанс приміряти чарівний образ і не розлучатися з ним весь день.

Дитяча мрія - побувати в казці - може стати реальністю в такому вбранні. Класичні сукні зазвичай мають облягаючий верхню частину з декольте і пишну спідницю «в підлогу».

Все це допомагає візуально зменшити талію, збільшити об'єм грудей і навіть зростання нареченої. Такі сукні є практично у всіх колекціях провідних весільних дизайнерів світу і жодна дівчина не залишиться до них байдужою. Вони підходять для наречених з будь-якими типами фігури, маскують всі недоліки і підкреслюють достоїнства.

Ми зберегли Ваше замовлення. Ви у будь-який час можете повернутись до оформлення

Оформити замовлення