Обручальні кольца Львів

Традиція обміну обручками йде вглиб давніх язичницьких часів. Весільне кільце - символ відданості і любові - має цілу історію. Обручка носиться на безіменному пальці лівої руки. Це пояснюється тим, що артерія саме від цього пальця, одразу надходить до серця. Кільце округлої форми з благородного металу означає щирі, серйозні наміри коханих бути один з одним до кінця днів своїх.

Багато хто вважає синонімами поняття «весільну кільце» і «обручку». Але насправді це не так. Тут слід виділити зовнішні відмінності: кільце обручки виконується тільки з одного металу і має форму, що нагадує бочку, або ж плоску. Обов'язковий атрибут такого кільця - дорогоцінний камінь. Найчастіше це діамант, який символізує міцність пов'язують уз і чистоту.

В сучасному світі ювелірні підприємства модернізували свою продукцію. У загальній складності на даний момент розроблено приблизно 140 різновидів кілець. Варіанти та форми кілець різноманітні: від різних по ширині гладких кілець із золота, красиво оброблених маленькими рубчиками, гравюрою, випиляними або вибитими кульками, лапідарних площинами, до шикарних, що включають в себе різні метали і декорованих невеликими прикрасами, зокрема, описаними вище. Великим попитом зараз користуються кільця, що складаються з двох і більше металів. Поєднання золота і платини, або ж жовтого і білого золота, дуже красиво виглядає на руці. На такі кільця дуже часто наносяться алмазні грані або гравюра. За своєю собівартістю подібні кільця оцінюються вище середньої ціни.

Раніше для вибору кілець в ювелірний магазин чоловік ходив один, тепер же туди заглядають все більше і більше вдвох. Від великого вибору обручок і весільних кілець розбігаються очі! З урахуванням вартості грама золота 585-ої проби - від 350 рублів і вище, виходить, що найдешевше кільце коштує приблизно 450-500 рублів. Якщо обмежень у фінансах немає, то більшість пар вибирають кільця 750 проби. Зараз в ювелірних магазинах поширені знижки для молоді від 5% до 20%. Кільця можна замовити ювелірові по вашому розсуду і зробити їх індивідуальними, наприклад, на кільці нареченої вигравіювати ім'я молодої людини і, відповідно, на кільці нареченого - ім'я коханої і т.д. Тут все залежить тільки від вашої фантазії та винахідливості, завдяки яким обручки можуть стати справжнім дизайнерським шедевром.